Recenze Sally Hansen

Sally Hansen 2v1 Double Duty Base+Top Coat 13,3 ml

Sally Hansen 2v1 Double Duty Base+Top Coat 13,3 ml

Anonym Anonym

Přidáno: 20. února 2014

• Udrží lak a manikúru v naprosto perfektní kondici!
  • Laky a manikúra vydrží po aplikování tohoto vrchního laku nesrovnatelně déle, než po použití laků (i dražších) od jiných značek
  • Lehce se aplikuje
  • Rychle schne
  • Ze začátku je to možná cena, která ale rozhodně odpovídá kvalitě. Nakonec zjistíte, že běžně dostupné dražší značky v drogériích mají laky ještě dražší, jen s tím rozdílem, že naprosto nefungují.
  • Jinak naprosto žádné mínus neshledávám!

Konečně první podkladový/vrchní lak, který je opravdu perfektní, za to dám krk! ;) Jsem z něj naprosto nadšená!
Používám ho jako podklad a hlavně vrchní lak na francouzskou manikúru. Nikdy mnou udělaná francie nevydržela více jak den, díky náplni mé práce, ve které nehty opravdu hodně trpí. S tímto lakem mám francouzkou manikúru stále ve výborném stavu i po 4 dnech! Bílá se mi nikde neodlupuje, což jsem ještě nikdy po tak dlouhé době nezažila... Jsem maximálně spokojená, předčilo to mé očekávání o 1000% a rozhodně si už vrchní lak od jiné značky nekoupím, nemá to totiž cenu - žádný lak nefunguje jako tento a to jsem jich vyzkoušela mnoho...

očekávala jsem pevnost laku

Anonym Anonym

Přidáno: 17. října 2013

• Na nehtech nevydrží
  • Nehty mám po použití úplně zničené

Lak jsem nanesla na upravené a čisté nehty. Po zaschnutí nebyly nehty výrazně pevnější. Druhý den se lak začal odlupovat a nehty se mi olámaly a roztřepily. Za 100 Kč jsem zázrak nečekala, ale tohle je opravdu moc. Je mi líto, ale tento lak opravdu nedoporučuji.

Sally Hansen Tónovací spray na nohy (Airbrush Legs) Tan Glow 75 ml

Sally Hansen Tónovací spray na nohy (Airbrush Legs) Tan Glow 75 ml

Přidáno: 25. srpna 2013

Zakoupeno v Krasa.cz

• Byla jsem mile prekvapena, že se neotírá...prostě je moc fajn!

Výrobek se mi moc líbí!!!!

Přidáno: 3. srpna 2013

• nerezová ocel

dobrá cena, nerez ocel, osvědčená značka

• Naprostá BOMBA! Všem doporučuji. Vyzkoušela jsem mnoho samoopalovacích krémů, ale toto se nedá srovnat. Nohy jsou krásně opálené.Snadno se roztírá, zakryje nedokonalosti.

BEZKONKURENČNÍ!

Sally Hansen kleštičky na nehty Clip 'n Catch

Sally Hansen kleštičky na nehty Clip 'n Catch

Přidáno: 24. července 2013

Zakoupeno v Krasa.cz

• kleštičky jsou moc veliké a robustní

Hodnotim je jako prumerne. S plastovou casti nevim co mam delat. Je podle mne zbytecna

Naprosto perfektni!!! Bez chybicky!!

Přidáno: 22. června 2013

Zakoupeno v Krasa.cz

• vypada po naneseni jako bezbarvy lak
  • nehty se mi silene moc trepi nezabrani tomu ani tento lak

po naneseni krasne vyhlazene leskle nehty, lecebny ucinek proti trepeni a rozdvojovani nehtu je ovsem nulovy

Moc dobře nevytrhává.

Po vyzkoušení mnoha běžných samoopalovacích přípravků Loreal, Tropicai, Dermacol, které na mých hodně světlých nohách vždy zanechávaly více či méně skvrny nebo ,,opalovaly až příliš", je Sally Hansen opravdu bomba. Koupila jsem si přípravek na základě velice kladných hodnoceních na makeupalley.com. Je to takový make-up na nohy, který vypadá přirozeně a nezanechává fleky. Konečně to, co jsem hledala.

Přidáno: 10. února 2013

Zakoupeno v Krasa.cz

• "Pruzinka", ktera by mela zajistovat plynule strihani, po cca 3 strihnutich vyklouzne z optimalni polohy, takze klesticky neni mozne pohodlne pouzivat. Pruzinku musim neustale vracet, coz je opravdu otravne. Navic ani nestrihaji tak dobre, jak bylo avizovano.

Jiz jsem popsala v kolonce "proti".

Zobrazuji 321 - 333 ze 333 recenzí 1...13 14 15 16 [ 17 ]